• DOLAR
  8,4898
  %0,84
 • EURO
  10,2536
  %0,78
 • ALTIN
  495,41
  %0,81
 • BIST
  1.441
  %-0,25
Avukat Mehmet Arıcı hukuk bürosunu açtı

Avukat Mehmet Arıcı hukuk bürosunu açtı

Şanlıurfa Barosuna kayıtlı Avukat Mehmet Arıcı’nın hukuk bürosunun açılış kurdelasını Şanlıurfa Barosu Başkanı Abdullah Öncel kesti. Birecik’te çalışmaya başlayan 40’ncı avukat olan Mehmet Arıcı açılışa katılan tüm davetlilere teşekkür etti.

Güneyin Sesi GAZETESİ- Şanlıurfa Barosuna kayıtlı Avukat Mehmet Arıcı’nın hukuk bürosunun açılışı gerçekleştirildi. Bürosunu Birecik’te açan genç avukatın düzenlediği açılışa davetliler yoğun ilgi gösterdi. Açılışa Şanlıurfa Barosu Başkanı Abdullah Öncel, Şanlıurfa Barosu Birecik Temsilcisi Mahmut Nedim Kankılıç ve çok sayıda avukat katıldı. Arıcı bürosunu açarak Birecik’te çalışmaya başlayan 40’ncı avukat oldu. Büronun açılış kurdelasını kesen Başkan Öncel, Mehmet Arıcı’ya meslek hayatında başarı diledi. Baro olarak genç avukatların daima yanında olduklarını kaydeden Öncel, mesleği ileriye gençlerin taşıyacağını söyledi.


Avukat Mehmet Arıcı, açılışa katılan tüm davetlilere teşekkür etti. Bu özel gününde kendisini yalnız bırakmadıkları için mutlu olduğunu ifade eden Arıcı, “Avukatlık kutsal bir meslektir. İnşallah Birecik’teki meslek büyüklerimle birlikte bu kutsal mesleği layıkıyla icra edeceğim. Bugün dostlarımız, meslek büyüklerimiz beni yalnız bırakmadılar. diye konuştu.

Açılışın ardından Arıcı davetlilerle birlikte yemek yiyerek tekrardan geldikleri için teşekkür etti.

A.Kadir Muhammed ESEN

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM