• DOLAR
  8,5530
  %0,99
 • EURO
  10,3630
  %0,93
 • ALTIN
  512,92
  %0,94
 • BIST
  1.441
  %-0,88
“BU BAYRAM GELENEKLERİMİZDEN FERAGAT ETMEK ZORUNDAYIZ”

“BU BAYRAM GELENEKLERİMİZDEN FERAGAT ETMEK ZORUNDAYIZ”

Güneyin Sesi Gazetesi-Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Başkanları “Ramazan Bayramı”nı yazılı bir mesaj yayımlayarak kutladı.

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı M. Hilmi Teymur yayımladıkları mesajda,  gelecekte güzel bayramlar için bu bayram geleneklerimizden feragat edilmesi gerektiğine dikkat çektiler.

Yaptıkları yazılı açıklamada bayramın tam kapanma tedbirleri altında geçirilecek olmasının yürekleri burktuğunu söyleyen Başkanlar, “İyilik, güzellik, hayır ve sabır ayı, 11 ayın sultanı mübarek Ramazan’ı geride bırakarak Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, bayram geleneklerimizden uzak kalacak olmamızdan dolayı da yüreklerimiz buruk. Ancak önümüzdeki bayramları sevdiklerimizle birlikte geçirebilmek için sabır ayı Ramazan’da olduğu gibi bu süreçte de sabretmeli, sorumluluk duygusuyla hareket etmeliyiz. Çok özel bayram geleneklerimizden ne yazık ki bu bayram da feragat etmek, sofralarımıza ev halkı ile oturmak, bayramlaşmayı teknolojiyi kullanarak yapmak, gelecek sağlıklı günlerimize en büyük yatırım olacaktır.” şeklinde konuştu.

Türkiye’nin çok önemli bir mücadele sürecinden geçtiğini, alınan önemli tedbirlerin ve bu tedbirlere vatandaşlarca gösterilen uyumun gelecek açısından hayati olduğunu söyleyen GTO Başkanları, “Tüm üyelerimizin ve hemşerilerimizin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyor, aydınlık yarınlar diliyoruz.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM