• DOLAR
  9,3033
  %0,10
 • EURO
  10,8462
  %0,19
 • ALTIN
  530,49
  %0,34
 • BIST
  1.430
  %0,86
CHP’li Kaplan: İktidarın gram yüzü kızarmadı

CHP’li Kaplan: İktidarın gram yüzü kızarmadı

Güneyin Sesi Gazetesi-CHP Gaziantep Milletvekili İrfan Kaplan söz aldığı TBMM Genel Kurulu’nda kongreleri bitirdikten sonra bir dizi yasak getiren AKP hükümetini eleştirdi. Kaplan, Beceriksizlikleri, vurdumduymazlıkları ve aymazlıklarından haritamız kıpkırmızı oldu. Ama iktidarınızın gram yüzü kızarmadı” dedi.

 

SONU GÖRÜNMEYEN KARA BİR DELİK

CHP Gaziantep Milletvekili İrfan Kaplan TBMM Genel Kurulu’nda AKP hükümetini eleştirdi. Kongreleri bitiminin ardından salgınının önüne geçmek amacıyla getirilen yasakların esnafı çıkmaza soktuğunu söyleyen Kaplan, “Lebalep kongreler yaparak, halkın sağlığını tehlikeye atanların bugün ülkeyi getirdiği nokta; sonu görünmeyen kara bir delik. Beceriksizlikleri, şatafatları, ödün vermedikleri kongreleri sayesinde bugün esnaf bir kez daha yasaklara boğuldu” dedi.

 

VİCDANINIZDA BOĞULACAKSINIZ

Risk haritasının kıpkırmızı olduğunu fakat iktidarın gram yüzünün kızarmadığını belirten CHP’li Kaplan, “İşsizlik zirvede, yoksulluk ayyuka çıktı. Dolar 8.35 lirayı gördü. Ekonomik kriz tavan yaptı. AKP İktidarı ise halen, halka karşı hodri meydan diyor! Ne esnaf, ne işsiz, ne emekli, ne çiftçi ne de sanatçı umurlarında. Beceriksizlikleri, vurdumduymazlıkları ve aymazlıklarından haritamız kıpkırmızı oldu. Ama iktidarınızın gram yüzü kızarmadı. Bu halk size hakkını helal etmeyecek! Vicdanınızda boğulacaksınız!” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM