[url=https://hizliresim.com/i74u5T][img]https://i.hizliresim.com/i74u5T.jpg[/img][/url]
 • DOLAR
  6,8620
 • EURO
  7,8045
 • ALTIN
  399,02
 • BIST
  1,1366
GASAD’dan, ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ Kampanyasına Destek

GASAD’dan, ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ Kampanyasına Destek

Gaziantep Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı İhsan Yiğit, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı, ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasını canı gönülden desteklediklerini belirtirken, “Geçmişte olduğu gibi bundan sonraki süreçte de her zaman devletimizin ve milletimizin yanındayız” dedi.

Güneyin Sesi GAZETESİ- Çin’in Wuhan Kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (COVİD-19) ülkemizde de yüzlerce vatandaşın ölümüne neden olduğunu dile getiren Yiğit, “2 arkadaşımız bu virüsten etkilenip vefat etmiştir. Gaziantep Sigorta Acenteleri Derneği olarak, hayatını kaybedenlere Allah’tan Rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Sürecin başından itibaren gece-gündüz demeden çalışan Sağlık Çalışanları başta olmak üzere, Jandarma, Polis, Belediye Personeli ve tüm birimlerimize ayrı ayrı teşekkürü borç biliriz. İnşallah süreci birlik, beraberlik, dayanışma içerisinde ve gönül birliği ile atlatacağız” şeklinde konuştu.

Yiğit, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı, ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasını canı gönülden destekliyoruz. Geçmişte olduğu gibi bundan sonraki süreçte de her zaman devletimizin ve milletimizin yanındayız. Gün bir ve beraber olma günüdür, gün dayanışma günüdür, gün gönülleri birleştirme günüdür, gün kardeşliği pekiştirme günüdür. Bu zorlu süreçte GASAD olarak sadece elimizi değil, gövdemizi koymaya hazırız. Söz konusu ülkemiz, milletimiz ve vatansa gerisi teferruattır” ifadelerini kullandı.

Gaziantep Sigorta Acenteleri Derneği olarak, ekonomik darlığın yaşandığı bu günlerde sektör adına bir çok acentemiz gecesini gündüzüne katarak gerek evden gerek ise işyerinden fedakarlık gösterip istihdamı devam ettirerek gayretini fazlası ile gösteriyorlar. Sivil Toplum Kuruluşu olarak destek anlamında gerek komisyon gerek taksit oranlarının uzatılması gerek ise COVİD-19’un tamamlayıcı sağlık ve özel sağlık branşlarında sigortalılarımıza kabulu için çeşitli gayretler içerisinde bulunduk ve bundan dolayı bu hastalığa yakalanmış değerli sigortalılarımızı teminat altına aldık.

COVİD-19 ile mücadele konusunda devletimizin aldığı tüm tedbirleri destekliyoruz. Devletimizin aldığı kararların yanı sıra vatandaşlarımıza büyük ve önemli görevler düşmektedir. Her bir vatandaşımız mümkün olduğu sürece evden çıkmamalı, şayet çıkıyorlarsa mutlaka eldiven ve maskelerini takmalı, temizlik ve hijyene dikkat etmeli, hiç kimse ile tokalaşmamalı, sosyal mesafe kurallarına uymalılardır. Tüm bunların yanı sıra vatandaşların devletimizin ve ilgili birimlerin aldığı kurallara harfiyen uymaları da önemlidir.

Haber: Ali Vefa Yurdal 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM