reklam
reklam

 • DOLAR
  13,4596
  %-0,44
 • EURO
  15,3875
  %-0,26
 • ALTIN
  786,43
  %-0,40
 • BIST
  2.085,76
  %0,62
Gaziantep OSB Başkanı Cengiz Şimşek’ten 10 Ocak Mesajı

Gaziantep OSB Başkanı Cengiz Şimşek’ten 10 Ocak Mesajı

Güneyin Sesi GAZETESİ  – Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cengiz Şimşek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, basının toplumun gelişimine ve kalkınmaya olan katkısına dikkat çekti.

Gazetecilerin mesai kavramı gözetmeden, her türlü zorlu şartlara rağmen vatandaşların haber alması ve aydınlanması için çalıştığını belirten Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cengiz Şimşek, “Demokrasilerin vazgeçilmez unsurlarının başında gelen basın, içinde bulunduğumuz iletişim çağının en önemli mesleklerinden birisidir. Demokrasilerde dördüncü kuvvet olan basınımızın toplumumuzun her anlamda gelişimine ve kalkınmaya da önemli katkı sağladığını biliyoruz. Organize Sanayi Bölgemizin gelişiminde de önemli katkıları olan tüm basın mensuplarına emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Şimşek mesajında, şöyle devam etti: “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, ‘Basın, milletin müşterek sesidir. Bir milleti aydınlatma ve irşatta, bir millete muhtaç olduğu fikri gıdayı vermekte, hülasa bir milletin hedef-i saadet olan müşterek bir istikamette yürümesini teminde basın başlı başına bir kuvvet, bir mektep, bir rehberdir’ sözleri basının önemini ortaya koymaktadır. Bu vesile ile görevlerini büyük bir gayret ve fedakarca yerine getiren gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, hayatlarını kaybeden gazetecilere de Allah’tan rahmet diliyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM