• DOLAR
  13,4609
  %1,16
 • EURO
  15,3189
  %1,69
 • ALTIN
  770,63
  %1,27
 • BIST
  1.857
  %2,64
Gaziantep Ticaret Odası 5 yıldızlı oda oldu

Gaziantep Ticaret Odası 5 yıldızlı oda oldu

2015 yılında 24. Kalite Kongresinde hizmet kalitesinin mükemmelliğini 4 yıldız ile belgeleyen ilk ve tek Ticaret Odası olan GTO, mükemmellik seviyesini 5 yıldıza yükselterek bu kez de Türkiye’nin 5 yıldızlı ilk ve tek Ticaret Odası oldu.

Güneyin Sesi Gazetesi-Gaziantep Ticaret Odası (GTO), 28. Kalite Kongresinde “Mükemmellikte Yetkinlik 5 Yıldız Belgesi” ödülüne layık görüldü. 2015 yılında 24. Kalite Kongresinde hizmet kalitesinin mükemmelliğini 4 yıldız ile belgeleyen ilk ve tek Ticaret Odası olan GTO, mükemmellik seviyesini 5 yıldıza yükselterek bu kez de Türkiye’nin 5 yıldızlı ilk ve tek Ticaret Odası oldu.

 ‘ÖDÜLÜ GAZİ ŞEHİR ADINA ALDIK’

“Bu ödülü Gazi şehrimiz adına aldık” diyen Yıldırım, tören sonrası yaptığı açıklamada; EFQM Yönetim Modelinin bir toplam kalite hareketi olduğuna dikkat çekerek, “Şehrimizin kalkınması için tüm kurumları ve üyelerimizi bu kalite hareketine katılmaya davet ediyorum. Bu model bir felsefedir, bir kültürdür, bir toplam kalite hareketidir. Ülkemizin sürdürülebilir yüksek rekabet gücüne erişiminde önemli bir yol gösterici olabilir. O nedenle EFQM Yönetim Modeli şirketlerin, kurumların yanı sıra toplumun her kesimince benimsenebilir yaşamın her alanında kullanılabilir yaşam biçimine dönüştürülebilir bir yaklaşımdır. Mükemmel bir Gaziantep, mükemmel bir Türkiye için herkesi bu toplam kalite hareketine katılmaya davet ediyorum” dedi.

Güneyin Sesi Gazetesi

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM