• DOLAR
  9,2540
  %-0,08
 • EURO
  10,7588
  %0,11
 • ALTIN
  526,43
  %0,94
 • BIST
  1.410
  %-0,16
GGC Başkanı İbrahim Ay: Sağlık dolu bir yıl diliyorum

GGC Başkanı İbrahim Ay: Sağlık dolu bir yıl diliyorum

Güneyin Sesi Gazetesi- Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay, tüm dünyayı etkisi altına alan Coronavirüs salgını nedeniyle, 2020 yılının kabus gibi geçtiğini belirterek, yeni yılda sağlık sorunlarının aşıldığı, herkesin hayatının olağan akışında yaşamını sürdürebileceği bir yıl temennisinde bulundu.

İbrahim Ay, salgın nedeniyle dünyada her şeyin alt-üst olduğunu ve buna bağlı olarak insanların, yaşamının merkezine, sağlığı koymaya başladığına dikkat çekti. 2020’nin “kötü tecrübeler yaşadığımız” bir yıl olduğunu ifade eden Ay “Umuyorum ki, bu yıl, bize yaşattığı acılarla, tarihteki yerini alsın ve bir daha böyle felaketler yaşamayalım” diye konuştu.

2021 yılı ile beklentilerini açıklarken, öncelikle herkese sağlık temennisinde bulunan Ay “Alışkanlıklarımızın farklılaştığı, beklentilerimizin değiştiği bir yılı geride bıraktık. Dünya genelinde sürdürülen aşı çalışmalarında da alınan olumlu sonuçlardan yola çıkarak, 2021’de aynı acıları tekrar yaşamayacağımızı ümit ediyorum” dedi.

Gaziantep için de mesajlar veren Başkan İbrahim Ay “Bu şehir her zaman, müteşebbis ruhuyla,  katma değeriyle, çalışkan ve üreten insanıyla farklı olmayı başarmıştır. Yaşanılan bu kriz döneminde bile, dünyada ekonomik göstergeler geriye giderken, bu şehir üretim ve ihracatını rekorlar kırarak artırmayı başarmıştır. Bu da gösteriyor ki, önümüzdeki engeller geride kaldığında, çok daha büyük hedeflere ulaşılması kaçınılmazdır. Gaziantep üretim şehri olmakla beraber barış ve kardeşlik şehridir. Barışı ve kardeşliği sözde değil, özde yaşayan Gazi şehrimizin birlikte yaşama kültürünün, tüm dünyaya dalga dalga yayılmasını arzu etmekteyiz. Bu duygu ve düşüncelerle herkesin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM