• DOLAR
  9,3112
  %-0,21
 • EURO
  10,8678
  %0,16
 • ALTIN
  529,86
  %0,07
 • BIST
  1.430
  %0,86
GSIO BASIN BÜLTENİ-GSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ADNAN ÜNVERDİ:“HER KOŞULDA ÖZVERİYLE GÖREV YAPAN BASIN MENSUPLARIMIZIN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

GSIO BASIN BÜLTENİ-GSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ADNAN ÜNVERDİ:“HER KOŞULDA ÖZVERİYLE GÖREV YAPAN BASIN MENSUPLARIMIZIN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

Güneyin Sesi Gazetesi- Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, basın mensuplarının her koşulda kamuoyunu bilgilendirmek adına özveriyle görev yaptıklarını belirterek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Adnan Ünverdi, günümüz teknolojileri ile habere ulaşmanın eskiye oranla çok daha kolay hale geldiğini ancak, doğru habere ulaşmakta görsel ve yazılı medyanın büyük bir işlevi yerine getirdiğini kaydetti.

Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından birisinin bağımsız basın olduğunu kaydeden Ünverdi, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Özgür, objektif ve ilkeli basın toplumların gelişmesinde büyük bir paya sahiptir. Ülkemizin ve ilimizin gelişmesinde çok değerli katkıları olan basın mensuplarımız, her koşulda büyük bir fedakarlıkla kamuoyunu bilgilendirmeye devam etmektedir. Pandemi sürecinde de basın mensuplarımız yaptıkları haberlerle toplumsal duyarlılığa katkıda bulunmuş ve kamuoyunu gelişmelerden haberdar ederek çalışmaların sağlıklı bir şekilde yürütülmesine destek olmuştur. Bu zor dönemde göstermiş oldukları mücadeleden dolayı ayrıca teşekkür ediyor,  çalışmalarında kolaylık ve başarılar diliyorum. Bu duygularla milletimizin gören gözü, işiten kulağı olan ve güç koşullarda bile gece gündüz demeden görev yapan basın mensuplarımızın ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM