• DOLAR
  9,2540
  %-0,08
 • EURO
  10,7588
  %0,11
 • ALTIN
  526,43
  %0,94
 • BIST
  1.410
  %-0,16
GSO İLE GRAND HOTEL GAZİANTEP ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ

GSO İLE GRAND HOTEL GAZİANTEP ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Güneyin Sesi Gazetesi- Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ile Grand Hotel Gaziantep arasında GSO üyeleri ve personeline yönelik verilecek hizmetlerde kolaylık sağlanması amacıyla iş birliği protokolü gerçekleştirildi.

GSO’da düzenlenen imza töreninde, iş birliği protokolünü GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ile Grand Hotel Gaziantep Genel Müdürü Salih Kızılcık imzaladı.

Oda üyelerine fayda sağlayacak her türlü iş birliğine hazır olduklarını dile getiren GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, “Bugün de üyelerimiz için Grand Hotel Gaziantep ile indirim protokolü imzalamış bulunmaktayız. Protokol kapsamında Oda üyelerimiz ve beraberinde konaklayan yakınları ile oda personelimiz, Grand Hotel Gaziantep’in uygun fiyat olanaklarından faydalanabilecekler. Protokolün hayırlı olmasını diliyor, Grand Hotel Genel Müdürü Sayın Salih Kızılcık’a teşekkür ediyorum” dedi.

Grand Hotel Genel Müdürü Salih Kızılcık da sektörün mevcut durumu, sorunları ve pandeminin etkilerine değinerek, sektörün geçen yıla göre daha iyi bir konuma gelmesini beklediklerini söyledi. Kızılcık, sözlerini şunları kaydetti: “Koronavirüs salgını başladığından buyana en fazla etkilenen sektörlerden birisi olduk. Bu süreçte zorlansak da hem şehrimiz hem de ülkemiz turizmi adına hızla toparlanmamız da büyük önem taşıyor. Bu vesileyle kısa çalışma ödeneğinin uzatılması yönünde sağlanan desteği sektör olarak olumlu karşıladık. Çünkü biz tamamen müşteri odaklı bir sektörüz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından dün açıklanan tam kapanma kararının da salgının ülkemiz genelinde minimum seviyelere inmesinde etkili olmasını diliyorum. Grand Hotel Gaziantep’in hizmetlerimizden, GSO üyeleri ve personellerinin de yararlanması için imzaladığımız iş birliği protokolünün hayırlı olmasını diliyor, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Adnan Ünverdi ve GSO ailesine teşekkür ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM