• DOLAR
  8,6651
  %0,15
 • EURO
  10,1499
  %0,35
 • ALTIN
  490,89
  %-0,19
 • BIST
  1.407
  %1,58
İlave TV’den Güneyin Sesi Gazetesi’ne teşekkür

İlave TV’den Güneyin Sesi Gazetesi’ne teşekkür

Güneyin Sesi Gazetesi- Sosyal medyada üzerinden yaptığı  muhalif yayınlarla milyonların ilgisini çeken İlave TV, Youtube kanalının sahibi ve muhabiri Arif Kocabıyık, bölgedeki sıkıntıları görmezden gelmeyip halkın yanında olan Güneyin Sesi Gazetesi’ne çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

İNŞALLAH YÜKSEK ABONELERE YÜKSELİRSİNİZ

Çalışmalarında dolayı Güneyin Sesi Gazetesi ekibine teşekkür eden Kocabıyık, “İnşallah  çok kısa sürede çok yüksek abonelere yükselirsiniz. Çünkü Türkiye’nin artık ana akım medyadan daha çok sosyal medya aracılığıyla insanların haber aldıklarını görüyoruz. Sizler de bu konuda aracılık yaptığınız için teşekkür ediyoruz” dedi.

 

GAZİANTEP HER GEÇEN GÜN AYDINLANIYOR

Gaziantep’in her geçen gün geliştiğinin ve farklı düşüncedeki insanların yaşadığı bir kent haline geldiğini söyleyen Kocabıyık, “Gaziantep halkının misafirperverliğinden dolayı da teşekkür ediyorum. Gaziantep gittikçe modernleşiyor. Daha önceye bakınca ilk geldiğimiz dönemle biraz daha insanlarda aydınlanma görüş farklılıkları ortaya çıkmış. Kendi şehrinde yaşarken çok farkında olamazsınız ama dışardan biz sürekli geldiğimiz için daha önce halkın bize verdiği cevaplar ve şimdiki anket çalışmalarımız arasında neredeysen yüzde 50’ye yakın fark var. 31 Mart seçimlerinde yaptığımız ve şimdiki yaptığımız çalışmalar arasında yüzde 50’yi aşkın bir fark var” diye konuştu.

 

İNSANLARA ÖZGÜVEN GELMEYE BAŞLADI

Ülkede ifade özgürlüğünün dar olduğunu fakat zamanla insanlarına özgüven geldiğinin altını çizen Kocabıyık, “Biraz ekran tanınırlık yüzü insanlara bir özgüven veriyor. Vatandaşlar gerçekten şu anda sadece youtube kanalında değil birçok ulusal kanala da konuşmaya korkuyorlar. Ülkedeki ifade özgürlüğünün aslında ne kadar dar olduğunun bir özeti bu.  İnsanlar yavaş yavaş bu durumu aşıyorlar, bir özgüven gelmeye başladı. Son olarak A Maber röportajımız vardı bizim Gaziantep’te özellikle bize yoğun bir istek vardı. “Antep’e geldiğinde bir A Maber röportaj yap” diye. Çok güzel çok eğlenceli harika bir video izlemelerini de tavsiye ediyorum. “A Maber 9 Gaziantep” diye” şeklinde konuştu.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM