• DOLAR
  8,4266
  %0,26
 • EURO
  10,0358
  %0,56
 • ALTIN
  496,09
  %1,40
 • BIST
  1.416
  %0,48
İYİ PARTİ’de kongre heyecanı

İYİ PARTİ’de kongre heyecanı

İYİ Parti İl Başkanı Oğuz Hocaoğlu, 1. Olağan il kongresini hafta sonu gerçekleştireceklerini söyledi.

Güneyin Sesi GAZETESİHocaoğlu, “İYİ Parti Gaziantep il başkanlığı olarak, 9 ilçemizin kongrelerini tamamlamış durumdayız. 12 Nisan’da şölen havasında yapmayı planlamış olduğunuz; 1.Olağan İl Kongremizi tüm dünyayı ve ülkemizi etkileyen virüs salgını nedeni ile ertelemek zorunda kalmış idik.

Üzülerek belirtmek gerekir ki, Gaziantep virüs salgının ülkemizde en üst seviyelerde olduğu ve alarm verdiği bir şehir durumuna gelmiştir. Ancak unutulmamalıdır ki, hayat devam etmektedir. Bu nedenlerle;

Gaziantep 1.Olağan İl Kongremizi Duru Düğün salonunda, pandemi kurallarına uygun olarak, izleyicisiz ve  sosyal mesafeye uyarak yapmak durumunda kalınmıştır. Halkımızın sağlığı bizim birinci önceliğimizdir.

Kongremiz saat 13:00’da başlayacaktır. Yalnızca delegelerimiz davet edilmiştir. Yemek ikramı yapılmayacaktır.

Gaziantep’te faaliyet gösteren, demokrasimizin olmazsa olmazı olan, başta siyasi partilerimizin temsilcileri olmak üzere, tüm sivil toplum kuruluşlarından, meslek odalarından ve Gaziantep halkından kongremize davet edemediğimiz için özür dileriz. Gelecek kongrelerimizi hep birlikte şölen havasında geçireceğimiz, mutlu sağlıklı günlere biran önce kavuşmak dileğimle” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM