• DOLAR
  8,4266
  %0,26
 • EURO
  10,0358
  %0,56
 • ALTIN
  496,09
  %1,40
 • BIST
  1.416
  %0,48
İYİ PARTİ’DE KONGREYE DOĞRU KURUCU İL BAŞKANI İZZETTİN ŞAHİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İYİ PARTİ’DE KONGREYE DOĞRU KURUCU İL BAŞKANI İZZETTİN ŞAHİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İYİ Parti’de 12 Temmuz Pazar günü yapılacak İl Kongresi’nin hazırlıkları devam ederken, İl Başkan adaylığını açıklayan Kurucu İl Başkanı İzzettin Şahin Gaziantep’i daha güçlü ve kararlı bir hale getirmek, sorunlarından arınmış tek düşüncesi İYİ’lerin iktidarı olan bir teşkilat için yola çıktığını söyledi.

Güneyin Sesi GAZETESİ-  Ekim 2017 tarihinde Genel Başkan Meral Akşener liderliğinde “Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer” sloganıyla bu kutlu iktidar yürüyüşünü başlattıklarını ifade eden Şahin,” Bu kutlu yürüyüşün Gaziantep’te kurucu il başkanlığını yapma şerefine sahip olduğum için hala çok gururlu, hala çok mutluyum. Bu kutlu yola çıktığımız ilk günden bugüne, İYİ Partimizi iktidar, genel başkanımız Sn. Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı olarak görme hedefimizden asla vazgeçmedik ve bu mücadele de bir kez olsun zaafiyete düşmedik” dedi.

İzzettin Şahin, Türkiye’nin mevcut iktidar tarafından artık yönetilemediğinin her geçen gün biraz daha ağır bir şekilde hissedildiğini vurgulayarak,” Bu kötü gidişata DUR! diyebilecek tek siyasi güç İYİ Parti, tek lider Meral Akşener’dir. Hedeflerimize giden yol da Gaziantep’i daha güçlü ve kararlı bir hale getirmek, sorunlarından arınmış tek düşüncesi İYİ’lerin iktidarı olan bir teşkilat için, il başkanlığına adayım! Konuşulacak çok söz var ama bu saatten sonra son söz çok kıymetli delegelerimizindir. Birlik ve beraberlik içinde geçmesini temenni ettiğim 1.Olağan İl Kongremizin başta ülkemize, sonra şehrimize ve partimize hayırlar getirmesini diliyor, tüm hemşehrilerimi ve partililerimi saygıyla selamlıyorum” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM