DOLAR 16,3102 -0.37%
EURO 17,4952 0.07%
ALTIN 968,45-0,63
BITCOIN 475333-2,66%
Gaziantep
25°

AÇIK

20:31

AKŞAM'A KALAN SÜRE

MİMARLAR ODASINDA BAŞKAN DEĞİŞMEDİ…

MİMARLAR ODASINDA BAŞKAN DEĞİŞMEDİ…

ABONE OL
30 Ocak 2022 12:44
MİMARLAR ODASINDA BAŞKAN DEĞİŞMEDİ…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

GÜNEY’İN SESİ GAZETESİ- Mimarlar Odası Gaziantep Şubesi 17. Olağan Genel Kurulu Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

  1. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiren Mimarlar Odası Gaziantep Şubesi divan başkanlığı’na  B. Sıtkı Severoğlu, Başkan yardımcılıklarına Seyfettin Coşan ve Hülya Kalkan’ın yazmanlıklara Metehan Behzetoğlu ve Gamze Kaya’nın seçilmesinin ardından saygı duruşu ve İstiklam Marşı ile başlayan Genel Kurul’da konuk olan TMMOB İKK Sekreteri ve Makine Mühendisleri Odası Başkanı Aykut Kocalar, Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Yusuf Acar, Veteriner Hekimler Odası Başkanı Meltem Peri ve İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Bora Kanevetçi genel kurulumuza katılım sağladılar. Mimarlar Odası Başkanı Prof.Dr. Deniz İncedayı’nın mesajının okunmasından sonra Genel Merkez Gözlemcisi Semih Temizkan’ın ve konukların konuşmalarıyla devam edildi.

İKİ YILLIK ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ

Fatma Aslı Tezel 16. Dönem çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.  Ali Sina Açıkkol 16. Dönem Çalışma Raporununa ilişkin bilgilendirme yaparken M.Yezdan Güldeş ise Şube Mali Durumu hakkında bilgilendirme yaptı. Mesleki ve kent sorunları ile ilgili yapılan değerlendirme, görüşler alınarak 17.Döneme ilişkin öneri ve temenniler üyeler tarafından dile getirildi.

MİMARLAR YENİDEN ASLI TEZEL DEDİ

17.Dönem Şube Yönetim Kurulu Başkan Adayı Fatma Aslı Tezel’in yeni döneme ilişkin adaylık konuşmasıyla birlikte aday belirlenmesine geçildi.

Yeni dönemde Mimarlar Odası Gaziantep Şubesi Fatma Aslı Tezel Başkanlığında Mehmet Selim Sancılı, İlker Nedim Çakar, Alper Büyükdemir, Ezgi Kalfe Şahin, Ali Sina Açıkkol ve Pervin Bilbay’dan oluşan listeyle çalışmalarına devam edecek.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r