[url=https://hizliresim.com/i74u5T][img]https://i.hizliresim.com/i74u5T.jpg[/img][/url]
 • DOLAR
  6,8223
  %0,16
 • EURO
  7,5691
  %0,29
 • ALTIN
  379,35
  %0,80
 • BIST
  8,4542
  %0,71
MÜSİAD’tan OSB’ye Ziyaret

MÜSİAD’tan OSB’ye Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Çelenk ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Mustafa Topçuoğlu’na ziyarette bulundu.

Gaziantep- Üretim ve istihdam ile şehir ekonomisine can katan işletmelerin sorunları, üretilen mallar ve ihracatlar ile ilgili de bilgi alan ve sanayicinin yanında olduklarını belirten MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Çelenk, “OSB’deki yatırımların artması için çalışacağız. Bizde, MÜSİAD olarak geliştirmekte ve üretmekte olduğumuz projeler ile Gaziantep OSB ile birlikte yürüteceğimiz projelerde sanayiciliğin geliştirilmesi önceliğimiz arasında yer alıyor. Şu an Türkiye’nin en büyük OSB’sine sahibiz. Çıkan her türlü sorunun da birlikte üstesinden geleceğiz.” dedi.

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Mustafa Topçuoğlu, “Sanayi Odası olarak ilk önce Gaziantep’te bu görevi icra etmenin gururunu ve onurunu yaşıyoruz. Özellikle belirtmek istiyorum, Türkiye’de en düzenli ve güzel sanayi bizim sanayimiz. Elbette burada sanayicimizin de emeği çok fazla onlara da ayrıca teşekkür ediyorum. Biz hiçbir zaman sen ben yapmadık. Her zaman “Biz” olduk. Birlik beraberlik içerisinde sanayicimizin yeri geldi sorununu, sıkıntısını dinledik, yeri geldi mutluluğuna üzüntüsüne ortak olduk. İnsanlarımızı dinledik onların talep ve görüşlerini değerlendirip, istişare ettik, sizin gibi değerli sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte istişarelerde bulunduk, buda tabii ki bizi zirveye taşıdı.” diye konuştu.

Güneyin Sesi Gazetesi 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
Fatma Şahin: Cumhurbaşkanımızın belirlediği politikalara aykırı beyanda bulunmamız söz konusu olamaz - guneyinsesigazetesi.com: […] Fatma Şahin CHP’li belediyelere ‘FETÖ ve PKK’ benzetmesini kabul
2020-04-26 10:14:57
Bronşitte Teşhis Ve Tedavi Büyük Önem Taşıyor - guneyinsesigazetesi.com: […] Sigarayı bırakana 250 TL prim Köpekler Hastalıklı
2020-02-10 10:06:06