• DOLAR
  9,2570
  %-0,04
 • EURO
  10,7841
  %0,35
 • ALTIN
  525,37
  %-0,17
 • BIST
  1.410
  %-0,16
Nizip Ticaret Odası’dan Öğrencilere Tablet Desteği

Nizip Ticaret Odası’dan Öğrencilere Tablet Desteği

Güneyin Sesi Gazetesi- Nizip Ticaret Odası (NTO) ile Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile 62 adet tablet bilgisayar öğrencilere dağıtılmak üzere Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından başlatılan tablet kampanyası kapsamında TOBB ve Nizip Ticaret Odası işbirliği ile 62 adet tablet bilgisayar imzalanan protokol ile Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Protokol, NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt ve Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş tarafından imzalandı.

NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, imzalanan protokolün hayırlı olmasını dileyerek, “Nizip Ticaret Odası olarak bugün Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’nın başlatmış olduğu askıda tablet kampanyası kapsamında 62 adet tableti ihtiyaç sahibi öğrencilerimize teslim edilmek üzere Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile protokol imzalayacağız. Malumunuz olduğu üzere pandemiden dolayı yüz yüze eğitime ara verilmiş, dolayısıyla öğrencilerimiz eğitimlerini evde EBA üzerinden sürdürmektedir. Biz de burada evinde tableti olmayan ve tablete ihtiyacı olan öğrencilere destek amacıyla 62 adet tableti Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne veriyoruz. Onlar gerekli gördükleri ihtiyaç sahibi öğrencilere teslim edeceklerdir. Ben bu tablet bilgisayarların, öğrencilerimizin öğrenim hayatına fayda ve başarı getirmesini temenni ediyor, bu çalışmaya öncülük eden başta TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na, Milli Eğitim Bakanlığı’na ve destek veren herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

TOBB ve Nizip Ticaret Odası’na teşekkür eden Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş de, “Bugün burada yine Nizip Ticaret Odası’nın eğitime vereceği yardım kampanyası için bir araya gelmiş bulunmaktayız. Nizip Ticaret Odası denildiği zaman eğitimin her zaman yanında olan kurum olarak hafızalara kazınmıştır. Geleneksel hale gelen ortaokullar arası bilgi yarışmalarının 17. yapmıştık. Fakat pandemiden dolayı ara vermek zorunda kaldık, inşallah pandemiden kurtulduktan sonra bilgi yarışmalarımız kaldığı yerden devam edecek. Yine odamız ihtiyaç sahibi öğrencilere ayakkabı yardımlarında da bulunmaktadır. Odamız bu defa da Sayın Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu askıda tablet projesine bir destekte kendileri sunuyorlar. Ben bağışlamış oldukları tabletler için TOBB’a, Nizip Ticaret Odası’na ve emeği olan herkese şükranlarımı sunuyorum.” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM