DOLAR 18,8105 0.01%
EURO 20,4412 -0.27%
ALTIN 1.167,960,14
BITCOIN 4367030,64%
Gaziantep

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

NİZİP TİCARET ODASI’NDA SEÇİM SONUÇLANDI

NİZİP TİCARET ODASI’NDA SEÇİM SONUÇLANDI

ABONE OL
3 Ekim 2022 11:22
NİZİP TİCARET ODASI’NDA SEÇİM SONUÇLANDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güney’in Sesi GAZETESİ  – Nizip Ticaret Odası Osman Sayın Toplantı Salonunda saat 09.00’da başlayan seçimler saat 17.00’e kadar sürdü. 1074 seçmen üyesi bulunan Nizip Ticaret Odası’nda 696 üye oy kullandı.

Seçimlerde NTO üyeleri, 15 meslek grubunda 34 Meclis Üyesini seçti. 7 Ekim 2022 Cuma günü de Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyesi, Meclis Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) delegeleri seçilecek.

Yapılan seçimin sonunda bir açıklama yapan NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “Seçimlerimiz Nizip’e yakışır bir şekilde huzur ve güven içerisinde tamamlanmıştır.” dedi.
Yapılan seçimlere katılan tüm üyelere teşekkür ederin NTO Başkanı Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Seçimlerimiz dostluk, kardeşlik, saygı ve sevgi içerisinde tamamlanmıştır. Seçimlerimizin sonucunda Nizip kazanacak, Gaziantep kazanacak ve dolayısıyla Türkiye kazanacaktır.2005 yılından itibaren ortaya koyduğumuz vizyonu aramıza katılan yeni arkadaşlarımızdan da alacağımız enerji ile daha da ileriye götürerek ilçemizin ticaretine, sanayisine, tarımına ve sosyal hayatına katkı sağlamaya devam edeceğiz. Seçimlerimize katkılarından dolayı tüm NTO seçmenlerine, seçilen arkadaşlarımıza ilçe seçim kuruluna, emniyet teşkilatımıza, Nizip Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar’a ve Nizip Belediye Başkanımız Mehmet Sarı’ya kurum ve kuruluşlarımıza teşekkür ediyor saygı ve sevgilerimizi sunuyorum.” şeklinde konuştu.
Nizip Ticaret Odası Meslek Komite ve Meclis Üyeleri sonucu seçilen Meclis Üyeleri şu şekilde oluştu:

1. GRUP

1- DOKTOROGLU YAG SABUN KIMYA GIDA ÜRÜNLERI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI
MUSTAFA DOKTOROĞLU

2- ÖZKAYA SABUN YAG VE GLISERIN SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI
İBRAHİM ÖZKAYA

2. GRUP

3- ALKANLAR YAĞ VE SABUN SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
ALİ ALKAN

4- KARABACAK YAG GIDA VE TARIM ÜRÜNLERI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI
BEKİR KARABACAK

3. GRUP

5- BEKİR KAYA (ALİ OĞLU ) – ORULLU MARKET

6- MEHMET MURAT BENZER

7- DOĞA BAHARAT PRİNA NAKLİYAT GIDA İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
MÜSLÜM ASLAN

4. GRUP

8- MÜSLÜM ALKURT – ALTURK IÇ DÜNYASI

9- ÖZDEMİR İÇ VE DIŞ TİCARET GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
KENAN ÖZDEMİR

5. GRUP

10- BAŞEĞMEZ GIDA MADDELERI TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ
NECDET BAŞEĞMEZ

11- DAĞLI BAKLİYAT MAKİNA GIDA SANAYİ VE TİC. LTD.ŞTİ.
ŞERİF DAĞLI

6. GRUP

12- İBRAHİM DEMİR-DEMİR OTO GALERİ

13 – ES-KILIÇLAR LOJİSTİK OTOMOTİV TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
SALİH KILIÇ

7. GRUP

14 – İMZA PETROL NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
DERVİŞ BOZKURT

15- GÜRTAŞ ULUSLAR ARASI TAŞIMACILIK OTOMOTİV TARIM ÜRÜNLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
DERDE TAŞ

16- SINIRLI SORUMLU 84 NOLU KARDELEN ÖĞRENCİ VE TOPLU TAŞIMACILIK MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ
MEHMET ÖZOĞLU

8. GRUP

17- ÖZEL TEK ZİRVE SÜRÜCÜ KURSU EĞİTİM HİZMETLERİ ELEKTRONİK VE GIDA SANAYİ TURİZM BASIN VE YAYIN TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
DAVUT KARABACAK

18- YAKUP ÇAPAN- BAŞARI MESLEK EDİNDİRME KURSU
YAKUP ÇAPAN

9. GRUP

19- OKYANUS YAPRAK TEKSTİL GİYİM VE GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
HÜSEYİN YAPRAK

20- ÖZGÜRÇELİK OFİS MOBİLYALARI İMALAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
SELAHATTİN MARANGOZ

10. GRUP

21- SAFİR KUYUMCULUK VE KIYMETLİ MADENLER SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
MUSTAFA KAYA

22- İBRAHİM FATİH ÖZTÜRKMEN – FATİH KUYUMCULUK

11. GRUP

23 – İBRAHİM GÜLEÇ İNŞAAT İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

24 – MAHMUT POLAT İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

25 – CKS YAPI MÜTEAHHİTLİK İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

CENGİZ KENAN SÖNMEZ

12. GRUP

26- ÖZTEKİN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
MEHMET ÖZYURT

27- ÖMER ÇAPAN – ÇAPAN SİGORTA VE ARACILIK HİZMETLERİ

13. GRUP

28-ZEROVA FISTIK DÜNYASI GIDA MADDELERİ TARIM ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
COŞKUN GÜZEL

29- DOĞAN ALTUNSES – ALTUNSES GIDA VE FISTIKÇILIK

30. HACI MUSTAFA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
AHMET KILIÇ

14. GRUP

30-MURAT SEVİM – DENİZ BİRLİK

31- MUSTAFA KAYA (MEHMET OĞLU) – SEDEF ELEKTRİK

15. GRUP

32-NİHAT AKPEK – MİR YAPI

33-AKÇAKOCA MÜHENDİSLİK TAAHHÜT İNŞAAT MÜTEAHİTLİK GAYRİMENKUL TİCARET SANAYİ VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

 

HABER : MUSTAFA GÖREN / NİZİP

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r