• DOLAR
  8,6689
  %0,20
 • EURO
  10,1685
  %0,53
 • ALTIN
  491,53
  %-0,06
 • BIST
  1.407
  %1,58
Şahinbey Belediyesinden Evde Kal Projesine Destek

Şahinbey Belediyesinden Evde Kal Projesine Destek

Şahinbey Belediyesi, korona virüs (Covid-19) salgınına karşı evde geçirilen vakitlerin daha verimli değerlendirilmesi maksadıyla sosyal medya üzerinden sorular sorular sorup doğru cevap verenlere hediyeler veriyor.

Güneyin Sesi GAZETESİ- Ev ortamında zamanın en kaliteli şekilde nasıl değerlendirileceği  çözümler aranırken sosyal medyada üzerinden çalışma başlatan Şahinbey Belediyesi eğlenceli bir etkinlik düzenledi. Sosyal medya üzerinden çeşitli sorular sorulurken, sorulara doğru cevap veren vatandaşlara çeşitli hediyeler veriliyor. Ödüller vatandaşların evlerinden çıkmalarına gerek kalmadan Şahinbey Belediyesi Halkla İlişkiler ekipleri tarafından evlerine götürülüyor.

“VATANDAŞLARIMIZ VAKİTLERİNİ VERİMLİ DEĞERLENDİRİYOR”

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu vatandaşların evde kaldığı sürece sosyal medya üzerinden çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini belirterek, “Korona virüsü nedeniyle dünya genelinde yaşanan zorlu bir süreç var. Biz bu süreci hem ülkemizde hem de Şahinbey İlçemizde en hafif ve en verimli nasıl geçirebileceğimizin çözümlerini bularak vatandaşımızla paylaşıyoruz. Belediyemizin sosyal medya kanalları üzerinden vatandaşlarımıza çeşitli sorular soruluyor. Doğru cevap veren vatandaşlarımıza çeşitli hediyeler veriyoruz. Böylece vatandaşlarımız evde kaldıkları zamanı en verimli şekilde değerlendirmiş oluyorlar. Bu tür etkinliklerimiz devam edecektir” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM