• DOLAR
  8,8689
  %1,22
 • EURO
  10,4740
  %1,60
 • ALTIN
  499,21
  %1,68
 • BIST
  1.385
  %-1,20
ŞAHİNBEY BELEDİYESİ’NDEN YANGINDAN ETKİLENEN YERLER İÇİN 10 MİLYON TL’LİK DESTEK

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ’NDEN YANGINDAN ETKİLENEN YERLER İÇİN 10 MİLYON TL’LİK DESTEK

Güneyin Sesi Gazetesi- Daha önce yanan ormanlar için 27 bin  ağaç, Osmaniye ve Manavgat’a su tankeri gönderen Şahinbey Belediyesi şimdi de yangında etkilenen şehirler için 10 milyon TL’lik destek sağlayacak

Şahinbey Belediyesi Meclisi bir önemli projeye daha imza attı. Şahinbey Belediye Meclisi Ağustos ayı 1. oturumunda yangından etkilenen şehirler için 10 milyon TL’lik destek sağlanması kararı çıktı. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ayrıca daha önce 27 bin olan ağaç bağışının da arttırılacağını ifade etti.

YARALARIMIZI BİRLİKTE SARACAĞIZ

Türkiye’nin birçok ilinde çıkan orman yangınlarında yok olan ağaçları yeniden canlandırmak için 27 bin  adet ağaç ve yangın söndürme ve soğutma çalışmalarına destek vermek için Osmaniye ve Manavgat’a su tankeri gönderildiğini belirten Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu “Şahinbey Belediyesi olarak yangında zarar gören tüm illerimiz ve vatandaşlarımız için büyük bir üzüntü duyuyorum. Şahinbey Belediyesi olarak yangın söndürme ve soğutma çalışmaları için Osmaniye ve Manavgat’a su tankeri göndermiş ve 27 bin  ağaç desteğinde bulunacağımızı söylemiştik. 27 bin  ağaç bağışını daha da arttıracağız. Ağustos ayı Meclisimizin birinci oturumunda yangında zarar gören vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının giderilmesi için 10 milyon  TL’lik destek sağlama kararı aldık. Açılan yaralarımızı hep birlikte saracağız. Yangında zarar gören tüm vatandaşlarımıza bir kez daha geçmiş olsun diyor bundan sonraki süreçte de Şahinbey Belediyesi olarak yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM