• DOLAR
  9,2620
  %0,92
 • EURO
  10,7921
  %1,11
 • ALTIN
  526,44
  %-0,64
 • BIST
  1.410
  %-0,16
Şahinbey Belediyesi’nin ödül yağmuru devam ediyor

Şahinbey Belediyesi’nin ödül yağmuru devam ediyor

Şahinbey Belediyesi sosyal medya üzerinden sorduğu sorularla vatandaşları bir yandan bilgilendirirken, diğer yandan da hediyeler vererek ödüllendirmeye devam ediyor.
Güneyin Sesi GAZETESİ- Sosyal Medya üzerinden her hafta sonu çeşitli sorular sorarak doğru cevap veren vatandaşlar arasından çekilen kura sonrası çeşitli ödüller veren Şahinbey Belediyesi’nin “Son on yılda kaç adet park yaptık” sorusuna 41.278 kişi cevap verdi. Doğru cevap veren kişiler arasında yapılan kura çekimi sonrasında kazanan 10 kişiye Başkan Mehmet Tahmazoğlu tarafından dizüstü bilgisayar hediye edildi.
ÖDÜLLENDİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ
Özellikle pandemi sürecinde vatandaşların talepleri doğrultusunda sosyal medya üzerinden hediyeler dağıtan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Pandemi sürecinde bizlerden en çok talep edilen dizüstü bilgisayar ve tablet. Ödüllerimizi mümkün mertebe vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik vermeye çalışıyoruz. Kazananlar arasında dört öğrenci, üç ev hanımı, bir güvenlik, bir üniversite mezunu, birde esnaf arkadaşımız bulunuyor. Bilgisayarların vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
BAŞKAN TAHMAZOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİLER
Şahinbey Belediyesi’nin sosyal medya üzerinden sorduğu sorulara doğru cevap veren vatandaşlar aldıkları hediyeden dolayı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ederek, “Başkanımızın tüm hizmetlerinden memnunuz. Özellikle bu pandemi sürecinde sosyal medya üzerinden sorular sorarak çeşitli hediyeler veriyor. Başkanımıza bizlere vermiş olduğu hediyeler ve hizmetler için teşekkür ederiz” dediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM