• DOLAR
  9,2620
  %0,92
 • EURO
  10,7921
  %1,11
 • ALTIN
  526,44
  %-0,64
 • BIST
  1.410
  %-0,16
Şahinbey’den bir destek de Yavuzeli’ne

Şahinbey’den bir destek de Yavuzeli’ne

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yavuzeli İlçesi’nin kilit taşı ihtiyacını karşılamak için Yavuzeli Belediye Başkanı Kemal Sakaroğlu ile protokol imzaladı.

Güneyin Sesi GAZETESİ- Daha önce Nurdağı ve Araban Belediye Başkanları ile ilçelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik protokol imzalayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yavuzeli ilçesinin kilit taşı yapılacak yerlerinin çalışması için  Yavuzeli Belediye Başkanı Kemal Sakaroğlu ile protokol imzalayarak çalışmaların biran önce yapılacağı müjdesini verdi.

130.000 M2 KİLİT TAŞI DÖŞENECEK

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yavuzeli İlçesi’nin köylerine kil taşı yapılacağını belirterek, “Yavuzeli Belediye Başkanımız Sayın Kemal Sakaroğlu ile birlikte Yavuzeli İlçemizin özellikle köylerinde kilittaşı ihtiyacının yapımıyla ilgili protokol imzaladık. Yavuzeli İlçemiz de ihtiyaç duyulan alanlara 130.000 m2 kilit taşı döşeme çalışması yapacağız. Bu çalışmayla Yavuzeli İlçemizin tüm köylerindeki kilit taşı ihtiyacı tamamlanmış olacak. Yapılacak bu çalışmanın Yavuzeli ilçemize hayırlı olmasını diliyorum ” dedi.

BAŞKAN TAHMAZOĞLU BİZLERE HER ZAMAN DESTEK OLDU

Yavuzeli Belediye Başkanı Kemal Sakaroğlu, Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nun her zaman kendilerine destek olduğunu belirterek “Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tahmazoğlu’na şahsım ve ilçem adına çok teşekkür ediyorum. Şahinbey Belediye Başkanımızın Yavuzeli’nde büyük emekleri var. Ne zaman başımız dara düşüp kendisinden yardım istesek her zaman ilçemizin yanında olmuştur. Geçen dönemde Yavuzeli İlçemize kilit taşı ve sıcak asfalt çalışması yaptırarak, Yavuzeli merkezde birçok caddemizi ve sokağımızı çamurdan kurtarmıştı. Ayrıca yine geçen dönem köylerimize 20.000 m2 nin üzerinde kilit taşı çalışması yaptırmıştı. Şimdi yine Yavuzeli İlçemizin köylerine 130.000 m2’lik kilit taşı çalışması yapılması için bize destek oluyor. Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM