• DOLAR
  8,4898
  %0,84
 • EURO
  10,2536
  %0,78
 • ALTIN
  495,41
  %0,81
 • BIST
  1.441
  %-0,25
Sınava Hazırlanan Öğrencilere Deneme Seti

Sınava Hazırlanan Öğrencilere Deneme Seti

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu gençlik merkezlerinde ve sosyal tesisler de eğitim gören öğrencilere ücretsiz TYT ve AYT deneme seti hediye etti.

Güneyin Sesi GAZETESİ- Şahinbey Belediyesi öğrencilerin evde kaldıkları süre boyunca, okumaya teşvik etmek ve başarı oranını arttırmak için gençlik merkezleri ve sosyal tesislerde eğitim gören 3.042 YKS öğrencisine 5 adet TYT ve 5 adet AYT deneme seti hediye ediyor.

Şahinbey Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, öğrencilerin her zaman ve her şartta yanında olduklarını belirterek, “Şahinbey Belediyesi olarak gençlik merkezlerimizde ve sosyal tesislerimizde üniversiteye ve Fen Liselerine hazırlanan öğrencilerimiz var. Özellikle Üniversiteye hazırlanan öğrencilerimiz için geçtiğimiz günler içerisinde kaynak ve yardımcı ders kitabı olarak 48.900 adet kitap dağıtımı gerçekleştirdik. Şimdide 3.042 YKS öğrencimize TYT ve AYT deneme seti hediye ediyoruz. Korona virüs sebebiyle sınava evlerinde hazırlanan öğrencilerimize daha önceden olduğu gibi destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

“Tahmazoğlu’na teşekkür ettiler”

Şahinbey Belediyesi Karataş Kültür Merkezi öğrencilerinden Buket Türk “Çok güzel ve mantıklı bir hizmet; Şahinbey Belediyesi öğrencilere her zaman destek veriyor. Ortaokul yıllarımdan bu yana Şahinbey Belediyesi tesislerine geliyorum. Buraya gelmeden önce çok düşük netlerim vardı. Deneme sınavları ve verilen testler sayesinde netlerim artış gösterdi. Tesislerde verilen eğitimlerin özel dershanelerde verilen eğitimlerden hiçbir farkı olmadığını düşünüyorum ve bizlere verilen hizmetlerin tamamı ücretsiz. Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na bizlere vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Şahinbey Belediyesi Selçuklu Gençlik Merkezi’nde eğitim gören Senanur Koç “Bizlere dağıtılan kitapların ve testlerin çok faydasını gördüm. Daha önceden elimde yeterince kaynağım yokken, buraya geldikten sonra kaynak kitaplarım ve test kitapçıklarım oldu. Deneme sınavları ile sınavlara daha iyi hazırlanıyoruz. Meslek Lisesi mezunu olduğum için çok fazla net yapamıyordum. Ancak buraya geldikten sonra netlerimde artmaya başladı. Başkan Mehmet Tahmazoğlu’na bizlere sağladığı imkânlardan dolayı teşekkür ederim” dedi.

Şahinbey Belediyesi Yaşar Torun Gençlik Merkezinde eğitim gören İlknur Özüboncuk “Yaşar Torun Gençlik Merkezi’ne yıllardır geliyorum. Burası benim ikinci adresim gibi oldu. Kendimi burada daha iyi tartabiliyorum. Çünkü Yaşar Torun Gençlik Merkezi’ne her kesimden insan gelebiliyor. Fen Lisesinden gelen insanları da Anadolu Lisesinden gelen insanları da tanıma imkanım oluyor. Hocalara istediğiniz kadar soru sorup derslerinize daha iyi hazırlanma imkanına sahibiz. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun desteğini her zaman yanımızda hissediyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM