• DOLAR
  9,2620
  %0,92
 • EURO
  10,7921
  %1,11
 • ALTIN
  526,44
  %-0,64
 • BIST
  1.410
  %-0,16
Tayyar’dan yeni rektöre övgü

Tayyar’dan yeni rektöre övgü

Gaziantep AK Parti eski Milletvekili Şamil Tayyar, Gaziantep Üniversitesi’ne rektör olarak atanan Prof. Dr. Arif Özaydın’ı makamında ziyarette bulunarak hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 

  Güneyin Sesi Gazetesi-Gaziantep AK Parti eski milletvekili Şamil Tayyar Gaziantep Üniversitesine rektör olarak atanan Prof. Dr. Arif Özaydın’ı makamında ziyaret etti. Prof. Dr. Arif Özaydın’a hayırlı olsun temennisinde bulunan Tayyar yeni rektörün şehirle bütünleşme adına bir güvence olduğunu söyledi.

Kısa zamanda Rektör Prof. Dr. Arif Özaydın’ın farkının hissedileceğini söyleyen Tayyar, ““Şehirle bütünleşme adına sizin burada bulunmanız bizler için önemli bir güvence. İnşallah en kısa zamanda farkı hissettireceğinizi düşünüyorum. Yaptığınız atamalarla bu işareti bize verdiniz. Kısa zamanda bunların da devamı gelecektir. Yıllardır akademisyen olarak verdiğiniz hizmeti, yönetici olarak da yeni dönemde Gaziantep’te ve Üniversite’de göreceğimizden şüphem yok. Allah yolunuzu açık etsin” şeklinde konuştu.

Şamil Tayyar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Özaydın, öncelikli hedeflerinin eğitim, sağlık ve liyakat olduğunu vurgulayarak, Gaziantep için birlikte ve ortak akılla hareket edeceklerini söyledi.

Ziyarete; Gaziantep eski milletvekili Şamil Tayyar’ın yanı sıra Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Halil Uğur ve Av. Mehmet Hamzaoğlu da katıldı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM