DOLAR 27,5036 0.12%
EURO 28,8575 0.1%
ALTIN 1.605,68-0,45
BITCOIN 758231-1,38%
Gaziantep
18°

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TMMOB Olağan Genel Kurulu yapıldı

TMMOB Olağan Genel Kurulu yapıldı

ABONE OL
23 Aralık 2019 13:34
TMMOB Olağan Genel Kurulu yapıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu yapıldı. 

Güneyin Sesi Gazetesi- Ziraat Mühendisleri’nin yoğun katılım gösterdiği TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu, Antepfıstığı Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Toplantı Salon’unda gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen kongrede mevcut Başkan Abdulkadir Deniz, yeniden başkan seçildi.

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Abdulkadir Deniz, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte mesleğimize ve meslektaşlarımıza hizmet edeceğiz. Meslektaşlarımızın özlük, sosyal ve diğer haklarını korumak için çalışacağız. Beni bu göreve yeniden layık gören meslektaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Genel kurulda konuşan TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Abdulkadir Deniz, “Kenan Seçkin Bey’in, 2018 yılında yerel seçimlerde aday adaylığı söz konusu olunca Yönetim Kurulu Üyeleri’nin isteği ile Şube Başkanlığı’na getirildim. Görevi devraldıktan sonra meslek odamız ve meslektaşlarımız için çalışmalara başladım. Yönetim Kurulu olarak, yıllardan beri meslektaşlarımızın ve bizlerin hayali olan yeni hizmet binasının alınması için çalışmalar gerçekleştirdik. Uzun çalışmalar neticesinde yeni hizmet binasını bulduk ve 1 Aralık’ta meslektaşlarımızın ve Sayın Genel Başkanımız Özden Güngör Bey’in de katılımı ile açılışını yaptık. Hizmet binasının alımında başta Genel Başkanımız Özden Güngör Bey olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Başkan Deniz, yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında şu bilgileri verdi: “Asil ve yedek üye ayrımı yapmaksızın oda faaliyetlerinde tüm üyelerimiz aktif görev alacak. Faaliyetlerimiz TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası’nın tüzüğünde yer alan amaç ve görevler doğrultusunda yapılacaktır. Yapacağımız çalışmalarda şeffaf, öneri, görüş ve eleştirilere açık olacağız, eğitim odaklı faaliyetlerde bulunan bir oda olacağız.”

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi eski Başkanı Kenan Seçkin, yaptığı konuşmada her zaman Abdulkadir Deniz Başkan’ın yanında olacaklarını belirtti.

ASİL ÜYELER: Abdulkadir Deniz, Sedat Gökoğlu, Mehmet Yaşar, Asiye Esra Özzengin, Mehmet Deniz Toprak, Ahmet Yılmaz, Ali Karakuzulu

Yedek Üyeler: İslam Tufan Kurtoğlu, Semra Kızıklı, Ayhan Coşkun, Hasan Mat, Neslihan Eralp Düşünekli, Ahmet Boyno, Filiz Karataş

Genel Kurul Delegeleri: Abdulkadir Deniz, Kenan Seçkin, Recep Kaşmer, Mehmet Nuri Kökçüoğlu, Nevzat Aslan, Mehmet Özaslan, Bülent Özdemir, Ersan Özdemir

 

Güneyin Sesi Gazetesi 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r