DOLAR 19,0439 0.02%
EURO 20,7288 0.23%
ALTIN 1.211,700,52
BITCOIN %
Gaziantep
12°

AÇIK

16:40

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

“ULUSLARARASI PAZARLAMA VE MÜŞTERİ BULMA YÖNTEMLERİ” EĞİTİMİ VERİLDİ

“ULUSLARARASI PAZARLAMA VE MÜŞTERİ BULMA YÖNTEMLERİ” EĞİTİMİ VERİLDİ

ABONE OL
8 Eylül 2022 10:37
“ULUSLARARASI PAZARLAMA VE MÜŞTERİ BULMA YÖNTEMLERİ” EĞİTİMİ VERİLDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güney’in Sesi GAZETESİ – Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından, Ticaret Bakanlığı’nın 2010/8 sayılı Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (UR-GE) tebliği kapsamında firmalara, Uluslararası Pazarlama ve Müşteri Bulma Yöntemleri eğitimi verildi.

GSO’da, Gaziantep Kimya ve Plastik Kümesi’nde yer alan firmalara verilen eğitime projede yer alan 19 firmanın tamamı temsilcileri ile katıldı.

UR-GE projesinde yer alan kimya ve plastik firmalarının dış ticaret işlemlerinde hedef pazar belirleme ve müşteri bulma konularına yönelik bilgilendirilmesi amacıyla düzenlenen “Uluslararası Pazarlama ve Müşteri Bulma Yöntemleri” eğitimi boyunca, katılımcılara, dış ticarette planlama hedef pazar seçimi ve istihbaratı konusunda tecrübe kazanımı, sektörde faaliyet gösteren firmaların rekabetçi piyasada ürünü pazarlarken müşteriye ulaşma konusunda bilgilendirme yapıldı.

UR-GE Projesi kapsamında firmalar, uluslararası rekabet güçlerinin geliştirilmesine yönelik faaliyetlere ilişkin Ticaret Bakanlığı desteğinden faydalanıyor.

Proje kapsamında firmalar; GSO tarafından organize edilen eğitimler, danışmanlık faaliyetleri, yurtdışı fuar ziyaretleri ve ikili iş görüşmeleri ve Türkiye’ye getirilecek alım heyetleri organizasyonlarına katılıyor.

GSO’nun proje kapsamında gerçekleştirdiği bu faaliyetlerin maliyetinin yüzde 75’i Ticaret Bakanlığı tarafından destekleniyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r