• DOLAR
  8,8689
  %1,22
 • EURO
  10,4740
  %1,60
 • ALTIN
  499,21
  %1,68
 • BIST
  1.385
  %-1,20
‘Vefa Hizmeti’ Duayla Karşılık Buluyor

‘Vefa Hizmeti’ Duayla Karşılık Buluyor

Şehitkamil Belediyesine bağlı hizmet veren Vefa Ekibi, koronavirüs salgını dolayısıyla dışarı çıkması yasak olan 72 yaşındaki Ayfer Doğan’ın evini temizledi ve dezenfekte etti. Ayfer Doğan, kendisine sağlanan imkan dolayısıyla Şehitkamil Belediyesine dua etti.

Güneyin Sesi GAZETESİ- Şehitkamil Belediyesi, 2013 yılından bugüne ‘Vefa Hizmeti’ projesi kapsamında bakıma muhtaç 65 yaş üstü kişilerin evdeki ihtiyaçlarını karşılamayı sürdürüyor. ‘Vefa Hizmeti’ projesi, ilçe sınırları içerisinde ikamet eden ve kimsesi olmayan, maddi durumu yetersiz kişiler için uygulanıyor.

Koronavirüs (KOVİD-19) salgını dolayısıyla dışarı çıkmaları yasak olan yaşlılara yönelik sağlanan hizmet kapsamında son olarak 13 yıl önce eşini kaybeden astım hastası 72 yaşındaki Ayfer Doğan’ın evi temizlendi ve insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlarla dezenfekte edildi. Karşıyaka Mahallesinde ikamet eden Doğan’ın evdeki talep ettiği ihtiyaçları da karşılandı. Kendisine sağlanan hizmetten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ayfer Doğan, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve Vefa Ekibine uzun süre dua etti.

“ELLERİNDEN GELENİ YAPIYORLAR”

Verilen hizmet için teşekkür eden Ayfer Doğan, “Allah; Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’ndan, çalışma arkadaşlarından, Vefa Ekibindeki kızlarımızdan yerden göğe kadar razı olsun. Ben kendilerinden razıyım, güzel Allah da kendilerinden razı olsun. Kızlarımız; evimi temizlediler, camlarımı sildiler, kapılarımı sildiler, evimi süpürdüler. Evimin her temizliğini yapıyorlar. Ellerinden geleni yapıyorlar. Sağ olsunlar. Çok çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM