DOLAR 19,1114 0.11%
EURO 20,7398 0.56%
ALTIN 1.205,390,41
BITCOIN %
Gaziantep
14°

HAFİF YAĞMUR

16:43

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Yaşanabilir bir Gaziantep için güç birliği

Yaşanabilir bir Gaziantep için güç birliği

ABONE OL
4 Şubat 2022 13:27
Yaşanabilir bir Gaziantep için güç birliği
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güney’in Sesi Gazetesi- 21. dönem Gaziantep Milletvekili Mehmet Ay, Yeniden Aydınlanma Derneği Başkanı Murat Dai, İYİ Parti Gaziantep İl Yönetim Kurulu Üyesi Adem Uğursal Ağca, eski MHP belediye meclis üyesi Eyüp Yılmaz ve İyi Parti Şehitkamil İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Aytaç, İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk’ü ziyaret etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında, İnşaat Mühendisleri Odası’nın faaliyetleri ile özellikle yeni imara açılan bölgelerdeki uygulamalar, yargı sürecinde bulunan Tugay arazisi ve Deprem Master Planı başta olmak üzere Gaziantep’i ilgilendiren çeşitli konularda karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

DAHA YAŞANABİLİR BİR GAZİANTEP İÇİN KATKI SUNMALIYIZ

  1. Dönem Gaziantep Milletvekili Mehmet Ay, İMO Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk ve yönetim kuruluna, Gaziantep’in sorunlarına gösterdikleri duyarlı yaklaşımdan dolayı teşekkür etti. Mehmet Ay, ziyaretle ilgili olarak, “Şube Başkanımız Gökhan Çeliktürk ve yönetim kurulunun görev süresi önümüzdeki hafta sona eriyor. Başkan ve yönetim kurulu üyelerine, kentin sorunlarına yönelik yapıcı ve çözüme dayalı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Daha yaşanabilir bir Gaziantep için herkesin çaba göstermesi, katkı sunması ve güç birliği yapması gerekiyor” diye konuştu.

HER ZAMAN GAZİANTEP’İN MENFAATLERİ İÇİN ÇALIŞTIK

İMO Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk ise, 21. Dönem Milletvekili Mehmet Ay ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, şunları söyledi: “İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Yönetim Kurulu olarak, gerek mesleğimizle ilgili, gerekse de bir sivil toplum kuruluşu olarak Gazi şehrimizin sorunları ile ilgili konularda her zaman duyarlı olduk. Yönetim Kurulu olarak, yeşil alanların katledilmemesi, yanlış imar uygulamaları, deprem master planının hazırlanması ve kentin genelini ilgilendiren sorunlarda her zaman müdahil olduk, gerektiğinde yargıya başvurarak yanlış uygulamaların önüne geçtik. Her zaman Gaziantep’in ve Gazianteplilerin menfaatleri doğrultusunda hareket ettik.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r