• DOLAR
  7,1755
  %0,08
 • EURO
  8,7445
  %0,21
 • ALTIN
  416,05
  %0,12
 • BIST
  1.483
  %-2,30
Ziraat Mühendislerinden Türkman’a hayırlı olsun ziyareti

Ziraat Mühendislerinden Türkman’a hayırlı olsun ziyareti

Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Abdülkadir Deniz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Olağan Genel Kurul’da yeniden başkanlığa seçilen Osman Türkman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Güneyin Sesi Gazetesi- Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Abdülkadir Deniz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gaziantep Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği’ni ziyaret ederek, Olağan Genel Kurul’da yeniden başkanlığa seçilen Osman Türkman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular, yeni dönemde başarılar dilediler. 

 Ziyarette birlik ve beraberlik mesajı verilirken, Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Abdülkadir Deniz, “Geçmişte olduğu gibi bundan sonraki çalışmalarda da el ele vereceğiz, projeler üreteceğiz. Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi’ne ne görev düşüyorsa elimizi değil, gövdemizi taşın altına koymaya hazırız” ifadelerini kullanırken, “Gaziantep Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Osman Türkman, “Odalar ve birlikler birbirini tamamlayan kurumlardır. Bu birlikteliğimiz geçmişte olduğu gibi bundan sonrada devam edecektir” şeklinde konuştu.

 Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Abdülkadir Deniz, “Gaziantep Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanlığına yeniden seçilen Osman Türkman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Yeni dönemde de başarılar diliyoruz. Yaptıkları çalışmaları her zaman takip ediyoruz. Meraların ıslahı, sulama projeleri, güneş paneli ile çalıştırılan sondaj kuyuları gibi alanlarda

önemli ve gurur verici çalışmalar yaptıklarından dolayı teşekkür ediyoruz. Geçmişte olduğu gibi bundan sonraki çalışmalarda da el ele vereceğiz, projeler üreteceğiz. Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi’ne ne görev düşüyorsa elimizi değil, gövdemizi taşın altına koymaya hazırız” diye konuştu.

 Gaziantep Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Osman Türkman, “Ziyaretlerinden dolayı Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Abdülkadir Deniz ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne teşekkür ederiz. Odalar ve birlikler birbirini tamamlayan kurumlardır. Her zaman bir aradayız, çeşitli projelere ve çalışmalara imza atıyoruz. Bu birlikteliğimiz geçmişte olduğu gibi bundan sonrada devam edecektir” dedi.(Haber Merkezi)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM