• DOLAR
  8,4795
  %1,02
 • EURO
  10,2821
  %1,17
 • ALTIN
  508,69
  %0,39
 • BIST
  1.454
  %-0,45
ZMO Gaziantep Şubesi’nden hayırlı olsun ziyareti

ZMO Gaziantep Şubesi’nden hayırlı olsun ziyareti

Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Abdülkadir Deniz ile Yönetim Kurulu Üyeleri Gaziantep İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü olarak atanan Sedat Gökoğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Güneyin Sesi GAZETESİ- Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Abdülkadir Deniz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gaziantep İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü olarak atanan Sedat Gökoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Birlik ve beraberlik mesajının verildiği ziyarette Gaziantep tarımı ve diğer konular ele alındı, görüş alışverişindi bulunuldu.

Sedat Gökoğlu’na yeni görevinde başarılar dileyen Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Abdülkadir Deniz, birlikte güzel çalışmalara ve projelere imza atacaklarını belirtti. “Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Yönetimi olarak, aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyemize olan ve Gaziantep İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü olarak atanan Sedat Gökoğlu’na yeni görevinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Gaziantep’in tarımını daha iyi noktalara getirmek için ele ele omuz omuza çalışacaklarını ifade eden Başkan Deniz, “Ziraat Mühendisleri Gaziantep Şubesi olarak, her zaman meslektaşlarımızın ve çiftçilerimizin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Gaziantep, sanayi, turizm, sağlık ve diğer sektörlerde yükselen bir değer olmasının yanı sıra tarımda da yükselen bir değer haline geldi”

“Ayrıca Gaziantep İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, başta İl Müdürümüz Mehmet Karayılan olmak üzere tüm ekip sahada yoğun bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Koronavirüs salgını sürecinde halkın, vatandaşın sağlığı için gece-gündüz çalıştıklarına şahidiz. Bu çalışmalarından dolayı da kendilerine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. Bizde Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi olarak bize düşen ne görev varsa biz hazırız.”

Ziyaretlerinden dolayı Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Abdülkadir Deniz ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür eden Gaziantep İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Sedat Gökoğlu, “Başkanımız Abdülkadir Deniz ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin ziyaretleri beni çok mutlu etti. Bizler bir aileyiz, bu ailenin her bir ferdi çok değerli ve önemlidir. Bugüne kadar ZMO Gaziantep Şubesi ile uyum içerisinde çalıştık, inşallah bundan sonrada aynı şekilde el ele omuz omuza birlik ve beraberlik içerisinde hem Gaziantep hem ülke tarımı hem de çiftçilerimiz için çalışmaya, yorulmaya ve terlemeye devam edeceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM