• DOLAR
  8,6210
  %-0,33
 • EURO
  10,3010
  %-0,32
 • ALTIN
  494,58
  %-0,02
 • BIST
  1.415
  %0,39
ZMO’dan Kökçüoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

ZMO’dan Kökçüoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Abdülkadir Deniz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ZMO Kilis İl Temsilcisi Güven Özdemir ile birlikte Şehitkamil İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden Kilis İl Tarım ve Orman Müdürü olarak atanan Mehmet Nuri Kökçüoğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

Güneyin Sesi GAZETESİ- Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Abdülkadir Deniz, Yönetim Kurulu Üyeleri ve ZMO Kilis İl Temsilcisi Güven Özdemir, Şehitkamil İlçe Tarım ve Orman Müdürü iken Kilis İl Tarım ve Orman Müdürü olarak atanan Mehmet Nuri Kökçüoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Birlik ve beraberlik mesajının verildiği ziyarette, Kilis tarımı için görüş alış verişinde bulunuldu, Ziraat Mühendislerinin sorunları masaya yatırıldı.

Mehmet Nuri Kökçüoğlu’na yeni görevinde başarılar dileyen Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Abdülkadir Deniz, ortak çalışmayla güzel işlere ve projelere imza atacaklarını belirtti, Kilis tarımını daha iyi noktalara getirmek için ele ele omuz omuza çalışacaklarını söyledi.

“Mehmet Nuri Kökçüoğlu müdürümüz tarımsal desteklemeler, hayvansal desteklemeler, tarım ve hayvancılık yürütümü, tarım ve hayvancılık eğitimleri gibi birçok konuda çalışmalar yaptı. Şehitkamil ve Gaziantep tarımının iyi noktalara gelmesi için gece-gündüz çalıştı. Yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı kendisini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. Biz ZMO Gaziantep Şubesi olarak, her zaman müdürümüzün yanında olduğumuzu belirtmek isteriz” şeklinde konuştu.

Başkan Deniz, “Kilis, ülkemizin en güzide ve güzel şehirlerinden biridir ve ülke tarımına önemli katkılar sunmaktadır. Ayrıca Suriye’ye sınır komşusu olması nedeniyle de ayrı bir önemi bulunmaktadır. İnşallah Kilis’in tarımı yeni İl Müdürümüz Mehmet Nuri Kökçüoğlu, sayesinde bulunduğu konumdan daha iyi yerlere gelecektir. Bizlerde Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi ve ZMO Kilis İl Temsilciliği olarak, bu konuda değil elimizi gövdemizi taşın altına koymaya hazırız” dedi.

ZMO Kilis İl Temsilcisi Güven Özdemir, “Yeni atanan İl Tarım ve Orman Müdürümüze hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İlimizin tarımı ve meslektaşlarımızın sıkıntıları hakkında konuştuk. Yeni müdürümüz ile birlikte ilimizin tarımı için güzel işler yapacağız” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM